מתכון קינוח: פוגזים מוטות עם קרמל תאריך

מתכון מאת Leandra Rouse | תמונה מאת סמנתה אמונס

ימי קיץ חמים שיחת טלפון לפינוקים נפלאים מדהימים. “פודיקיות” שמנת זו כל כך דקדנטית שאיש לא יאמין שזה לא חלב כמו גם שהם כוללים רק 5 גרם סוכר למנה. הכל בחלב הקוקוס השמנת, קרמל תאריכים, כמו גם תוספות פריכות מלוחות-מתוקות המגדלות בסיס גלידה טבעוני קל לפודגיון סנסציוני. נסה את המתכון הזה כדי לתקן את בר הגלידה שלך.

רכיבים:

לבסיס הגלידה:

1 (13 עד 15 גרם) יכול לנקוט חלב קוקוס

2 כפות סירופ מייפל (או דבש אם מועדף כמו גם לא טבעוני)

¼ כפית מלח

2 כפות קורנפלור (או 1 כף עמילן חץ)

1 ½ כפית תמצית וניל

5 כפות אבקת קקאו

עבור קרמל התאריך:

1/2 כוס תאריכים, מחולקים

1/2 כוס מים חמים

1/4 כפית מלח ים

1/4 כפית תמצית וניל

1 כף בוטנים, מלוחים קלות

תבניות ארטיק

הוראות:

בסיר בינוני, שילב את חלב הקוקוס, הווניל, העמילן, הדבש, כמו גם אבקת קקאו, כמו גם חם עד ממש מתחת לרתיחה, בערך 1 עד 2 דקות. להקציף עד לשילוב, ואז הניח תערובת בצד לטמפרטורת החלל המדהימה.

לאחר קריר, שפכו לתבניות הפופ ארטיק שלכם כמו גם ג’רזי ליברפול הקפאו עד שהם מוצקים. להקפיא לפחות 4 שעות.

כשאתה מוכן להכין את ציפוי קרמל התאריך שלך, התחל על ידי רתיחת מים חמים. שופכים מים רותחים על תאריכים כמו גם להשרות למשך 10 דקות. מסננים כמו גם שמור את מי השריפה שלך. בשלב הבא, שילב את התאריכים המוצלחים כמו גם הספוגים, מלח, כמו גם תמצית וניל, כמו גם התמזג עד שהוא חלק במעבד מזון. עצור את הבלנדר באופן קבוע כדי לגרד את צידי הקערה בעזרת מרית. מוסיפים לאט לאט את המים השרים השמורים לתערובת תוך כדי מיזוג ברציפות. משחת התאריך הסופית צריכה להיות חלקה.

קוצצים גס בוטנים. בזה אחר זה קח את הגלידה הקפואה שלך מתבנית הארטיק. טבלו את ההצעה של הארטיק לעיסת התאריך, כמו גם לאחר מכן מגלגלים בבוטנים הקצוצים. מיקום של Fudgesicle חזרה למקפיא בצלחת להגדרה. מוגדר למשך 20 דקות ג’רזי נבחרת פולין בכדורגל או עד מוכן לשרת. הוצאת כל Fudgesicle מהמקפיא בכל פעם תסייע למניעת התכה.

מכין 5 ארטיקים קטנים.

עובדות תזונה (למנה):

קלוריות 148

חלבון 1.6

סה”כ שומן 8 גרם

שומן רווי 5 גרם

כולסטרול 0 מ”ג

פחמימות 18 גרם

סיבים 1.6 גרם

סה”כ סוכרים 10 גרם

הוסיפו סוכרים 5 גרם

נתרן 250 מ”ג

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

Leandra Rouse

Leandra היא מאמנת Fitbit כמו גם תזונאית קולינרית, בעלת ניסיון של 20 שנה בסיוע ללקוחותיה לגלות תענוג במסע הבריאות והבריאות שלהם. היא שיטה כושר פיזי מעשי כמאמנת כושר גופנית בחלק האמצאות באפליקציית Fitbit, בנוסף לעסקי האימונים האישיים שלה בבית. כמומחה תזונתי לשפים, Leandra מסייע להקים מוצרי בריאות כמו גם ג’רזי ווטפורד משווק כמו גם מושגים. במהלך הקריירה שלה, Leandra עבדה בהרחבה עם עסקים של Top Bay Area כמו Fitbit, Airbnb, Asana, Gap, Bobbie, Tipsy, כמו גם יותר, כדי לייצר חומר בריאות מרתק כמו גם תוכניות חינוך. Leandra גרה עם האבה שלה כמו גם שתי נשים צעירות באי הענק בהוואי, כמו גם אוהבת את הקושי להאכיל כמו גם לנוע עם התינוקות שלה.

מתכון מאת Leandra Rouse | תמונה מאת סמנתה אמונס ימי קיץ חמים שיחת טלפון לפינוקים נפלאים מדהימים. “פודיקיות” שמנת זו כל כך דקדנטית שאיש לא יאמין שזה לא חלב כמו גם שהם כוללים רק 5 גרם סוכר למנה. הכל בחלב הקוקוס השמנת, קרמל תאריכים, כמו גם תוספות פריכות מלוחות-מתוקות המגדלות בסיס גלידה טבעוני קל לפודגיון…

Leave a Reply

Your email address will not be published.