לנוח בשלום מר תיאודורו

אליאס תאודורו נפטר השבוע לאחר שנלחם באופן פרטי בסרטן.

הוא היה צעיר מדי. רק בן 34.

אחד מרבים לוחמי ה- MMA שהושלמו בקנדה שזכו הרבה יותר ניצחונות ב- UFC מכל קנדי אחר למעט GSP.

אליאס עשה היסטוריה. מספר פעמים. מרוויח את הפטור הראשון של הקנאביס השימוש הקנאבי אי פעם לספורטאי מקצועי בקנדה. ואז חוזר על ההישג הזה בארצות הברית. אליאס סייעה ג’רזי סרזו אוסקה גם היא להשיג ספורט קרבי לגבות ופועל ג’רזי גמבה אוסקה בקנדה בעקבות הכיבוי של COVID-19. בעקבות הצלחות אלה, כמה ועדות אתלטיות של ארה”ב הסירו את הקנאביס מאסורן ברשימת התחרות ואפילו ה- UFC/USADA עקבו בסופו של דבר בעקבות ה”עצם ג’רזי נבחרת בלגיה בכדורגל “שהסירו אותו כחומרים אסורים. מורשת מדהימה שאליאס יצר.

אפילו בחודשיו האחרונים הוא היה אחד ממאות הלוחמים שעזרו לשדל בהצלחה את ה- ABC לוועדת לוחמים. אליאס תרם לספורט והשאיר את ה- MMA יותר טוב ממה שמצא אותו.

אליאס היה אחד הלקוחות המסורים בהרבה שאי פעם היה לי העונג לעבוד איתם. אחד החבר’ה הטובים. אתה תהיה חסר. תנחומים למשפחתך, לחברים ולאהובים שלך.

פרסומת

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

אליאס תיאודורו העניקה ראשונה אי פעם MMA קנאביס שימוש טיפולית פטור 18, 2020 עם 2 הערות
MMA חזר לקנדה עם יום שלישי קנאביס היסטורי ב Placemarch 15, 2021
ראשית ראשית קנאביס הניתן על ידי עמלה אתלטית של ארצות הברית 26, 2021 עם תגובה 1

אליאס תאודורו נפטר השבוע לאחר שנלחם באופן פרטי בסרטן. הוא היה צעיר מדי. רק בן 34. אחד מרבים לוחמי ה- MMA שהושלמו בקנדה שזכו הרבה יותר ניצחונות ב- UFC מכל קנדי אחר למעט GSP. אליאס עשה היסטוריה. מספר פעמים. מרוויח את הפטור הראשון של הקנאביס השימוש הקנאבי אי פעם לספורטאי מקצועי בקנדה. ואז חוזר על…

Leave a Reply

Your email address will not be published.