3 בחירות בריאות במסעדות מהירות

אתם בטח מבינים למנוע מסעדות מזון מהיר, עם חלונות כונן, המבורגרים שמנוניים כמו גם צ’יפס, כמו גם משקאות סוכרים ענקיים. עם זאת מה עם אותם כתמים שמטשטשים את הקווים בין קציצות מבושלות מראש כמו גם תפריטים ישיבה. מסעדות מהירות-מזדמנים מציעות קפה, מאפים, מכסים, כריכים, סלטים, כמו גם קערות תבואה לאנשים קדחתניים בדרכים. כשאתה מסתובב בשבוע מטורף, כמו גם כל מה שאתה רוצה זה משהו מהיר כמו גם בריא, זה נראה כמו הבחירה הטרייה. עם זאת לפני שאתה עולה לדלפק, שאל את עצמך – האם האפשרויות האלה באמת בריאות יותר? לרוע המזל, מחקר חדש מגלה כי ארוחות מהירות מהירות יותר בקלוריות מאשר אוכל מהיר, על ידי אופייני ל 640 הרבה יותר קלוריות למנה. זה לא הבדל קטן – 640 קלוריות היא ארוחה שלמה, בפני עצמה!

מוסר הסיפור: אוכל מהיר או מזדמן מהיר, מחיר המסעדה הוא לעתים רחוקות בריא. אתה צריך לפקוח עין על מרכיבים ערמומיים כמו גם על עודף קלוריות, לא משנה היכן אתה מכהן. עם זאת, במקרים מסוימים אתה צריך לאכול במנוסה. כאן יש שלוש אפשרויות חכמות שתוכלו לעשות במסעדות מהירות-מזדמנים, לכל המועדפים שלכם לתפוס.

במקום לאטה תבלינים דלעת כמו גם מאפה, רכשו שיבולת שועל כמו גם פירות טריים. שרשראות קפה עוסקות במשקאות עונתיים מדהימים אלה – האם היית אוהב את זה עם זריקה של חד קרן כמו גם נוצצים? עם זאת לא משנה מה טעם השבוע, זה הולך להיות סירופ, כמו גם אם תרים מאפה, תתכונן למהר סוכר (שלא לדבר על השומן). הדרך הרבה יותר טובה להתחיל את היום שלך היא ג’רזי באיירן מינכן עם חלבון, דגנים מלאים, כמו גם פירות טריים. רכשו לאטה רגילה ולא שומנית כמו גם בננה, או טובה בהרבה, כוס שיבולת שועל כמו גם צד של פירות טריים.

אם אתה מזמין מרק או סלט, מנע מרכיבים שמנת כמו גם ערמומי. כתמי מרק וסלאד נשמעים כל כך טריים! עם זאת, אם יש שמנת שמוקפצת לכל מרק, גבינה כמו גם בייקון מפוזרים על כל סלט, כמו גם מאיו הוחלפו על כל סנדו, אתה מבין את הסיפור האמיתי. שאל מה נכנס להזמנה שלך, כמו גם להתמקד בירקות נקיים כמו גם בחלבון רזה. מרק מינסטרון או סלט ידידותי לסביבה עם עופות בגריל הם בדרך כלל אפשרויות בטוחות. כמו כן כן, אתה יכול להשיג את זה עם לחם! רק וודא ג’רזי נבחרת מרוקו בכדורגל שזה מלא.

בחרו בקערת סלט שעועית, במקום בוריטו מאוד בשרני. לא משנה אם הבשר נקי מאנטיביוטיקה! אם זה שומני, מלוח, כמו גם חלק בקנה מידה גדול, הקרניטות האלה לא תומכות בבריאות שלך-וזה לפני שאתה מוסיף שמנת חמוצה כמו גם גבינה. החדשות הגדולות הן שמקומות בוריטו רבים מאפשרים לך לבחור כמו גם לבחור. בקש קערה עם סקופ קטן כל אחד מהאורז החום כמו גם שעועית שחורה, ואז העמיס אותה עם הרבה ירקות טריים. כמו גם לעזאזל כן, אתה רוצה גוואקמולה! אבוקדו הוא שומן בריא מדהים. רק וודא שמדובר בכמה כפות, לא בובה מאסיבית.

מידע זה מיועד למטרות אקדמיות בלבד, כמו גם אינו מיועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך ג’רזי נבחרת קרואטיה בכדורגל להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיית או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

בקי דאפט

בקי דאפט היא עורכת תזונה תורמת עבור Fitbit כמו גם דרך חיים עם סופרת חיים עם תשוקה לאכול טוב. עורכת ספרי בישול לשעבר של וויליאמס-סונומה וכן בוגרת בית הספר לבישול בסן פרנסיסקו, היא ערכה עשרות ספרי בישול וכן מתכונים רבים. City Living הפכה אותה למכור לספין – אבל היא עדיין מעדיפה לרכוב על סוס. היא גרה בשכונה הכי חמודה בסן פרנסיסקו, מבלה סופי שבוע בשוק החקלאים, מנסה לקרוא במאפייה, כמו גם לצלות ארוחות ענק לחברים.

אתם בטח מבינים למנוע מסעדות מזון מהיר, עם חלונות כונן, המבורגרים שמנוניים כמו גם צ’יפס, כמו גם משקאות סוכרים ענקיים. עם זאת מה עם אותם כתמים שמטשטשים את הקווים בין קציצות מבושלות מראש כמו גם תפריטים ישיבה. מסעדות מהירות-מזדמנים מציעות קפה, מאפים, מכסים, כריכים, סלטים, כמו גם קערות תבואה לאנשים קדחתניים בדרכים. כשאתה מסתובב בשבוע…

Leave a Reply

Your email address will not be published.