התרסקות דיאטות וחמאת שקדים סדקים

לאחר העבודה התקשרתי לחבר חבר שנמצא בדיאטה לאיזה פריצה (אה, אול הוליווד טוב). שוחחנו על מה שהיא אוכלת – או ליתר דיוק לא אוכלת, וכמה משקל היא איבדה. תן לי להיות פתוח וכנה (כמו תמיד), אני מקנא לחלוטין בירידה במשקל שלה ואשמח גם להוריד 6 קילו. אבל, אני לא מקנא להיות במה שאני מחשיב, דיאטת התרסקות.

אני מרגישה שעשיתי כל דיאטה בספר – מרק כרוב, אטקינס, חוף דרום, שומרי משקל, ג’ני קרייג, אותה מוזרה בה אתה אוכל נקניקיות וביצים כל היום … יכולתי להמשיך.
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

ואז היא נעלמה – סקירת ספרים
האזנה טובה – סדרת ביקורת ספרים ופודקאסט
ואז היא נעלמה על ידי ליסה ג’ואל – זמינה ב- Audible, Amazon או בכל מקום בו נמכרים ספרים.

האם ‘אז היא נעלמה’ האזנה טובה? הנה הביקורת שלי!

לקבלת הרבה יותר ביקורות, קישורים ורעיונות בדוק את RaneAtrepeat.com

עוד סירטונים

0 שניות של 4 דקות, 20 שניות

הבא בתור
השותף המקסים שלי במחלקה Pysch: ספר זיכרונות – סקירת ספרים
05:31

לחיות
00:00
08:21
04:20

ובעוד שאיבדתי כמה קילוגרמים על כל אחד, זה תמיד חזר כי לא ג’רזי ווסטהאם יונייטד שיניתי את המציאות היומיומית שלי ברגע שהתזונה הסתיימה.

אני חושב שדיאטות התרסקות הן משהו שאתה עושה כשאתה צעיר ולא מודע. כאילו, דיאטת התרסקות היא משהו מטופש שאתה עושה בקולג ‘שם למעלה עם סקס לא מוגן, שתייה זלילה ולקחת ביוכם וכימיה באותו סמסטר – בחירות גרועות מאוד שאתה עושה לפני שתחליט להתייחס לעצמך היטב.

עד כמה שאני באמת רוצה להוריד 12 פאונד מהמעמקים העמוקים מאוד של ליבי המקסיקני הקטן – יש לי רצון אפס לחלוטין להרעיב את עצמי. למדתי את השיעורים שלי (חלקם הרבה יותר מפעם אחת).

בעבר, כשעדיין הרגשתי שדיאטה היא רעיון טוב, הייתי מצלה את חברתי על מה שהיא אוכלת ואיך היו האימונים שלה כדי שאוכל לרדת גם במשקל מהר. אבל, ממש לא התעניינתי בזה היום. כשדיברנו כל מה ששמעתי היה סיפור ממקום שאני לא רוצה לבקר בו.

היה לי רגע נורה שלם. הכרתי לעצמי שאני רוצה לרדת במשקל, אבל אני גם מבין שאני לא רוצה לאמלל את עצמי או אנטי-חברתי בתהליך. אני באמת מאמין שאתה יכול לרדת במשקל עם שינויים קטנים ובריאים שאתה יכול לחיות איתם לנצח?

אני לא יודע, לעתים קרובות אני מרגיש שאין לי את כוח הרצון שהייתי רגיל אליו וזו הסיבה שאני לא יכול דיאטה יותר. אבל הייתי רוצה לחשוב שעכשיו לגוף שלי יש הרבה יותר כוח יהיה כוח וכבר לא יסבול את הרעב והבלמנט המתקבל בהמשך. לא תודה.

העבודה על ג’רזי וולפסבורג אכילה אינטואיטיבית גרמה לי להבין כמה מה שאני אוכל משפיע על מצב הרוח שלי, על הריצה שלי והיום שלי יום. אני רוצה לאכול ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל מנקה כדי להרגיש טוב יותר ולהיות רץ טוב יותר.

אני לא רוצה להרעיב את עצמי. אני לא רוצה להתנשא. אני רוצה לאכול אוכל טעים כשאני רעב, להתעמל כשאני קופץ ומתייחס לעצמי היטב. לפחות אני יודע כל כך הרבה.

ארוחת ערב: שקלתי להציל את המחצית השנייה של תת הטונה שלי לארוחת צהריים מחר, אבל רציתי לאכול את זה אחרי העבודה. כך עשיתי.

ואז, טיילתי בזמן שחיכיתי שבן יחזור הביתה. בזמן שהוא אכל ארוחת ערב אכלתי קינוח. חיממתי ויטטופ …

והוסיף חמאת שקדים שוקולד של ג’סטין.

בן תפס אותי לאכול את זה היישר מהצנצנת. חזה. אין לי בושה, זה לא עצר אותי.

עבור אלה שלא יודעים, חמאת השקדים השוקולד של ג’סטין היא זו שתביא אם חמאת שקדים וסדק היו תינוקות. והתינוק הזה ריפא סרטן. והתרופה לסרטן הגיעה בצורת חמאת אגוזים. למעט טוב יותר.

בן טבל בזה את השבבים! גם הוא מפוצץ.

עכשיו אני צריך לחזור לעבודה בבית הספר ולנסות להחזיר יחד את החברות שעשוי להיות שקיבלתי מהתזונה שלי בתזונה.

שאלה: האם היו לך רגעים “נורה” לגבי משהו לאחרונה?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

לאחר העבודה התקשרתי לחבר חבר שנמצא בדיאטה לאיזה פריצה (אה, אול הוליווד טוב). שוחחנו על מה שהיא אוכלת – או ליתר דיוק לא אוכלת, וכמה משקל היא איבדה. תן לי להיות פתוח וכנה (כמו תמיד), אני מקנא לחלוטין בירידה במשקל שלה ואשמח גם להוריד 6 קילו. אבל, אני לא מקנא להיות במה שאני מחשיב, דיאטת…

Leave a Reply

Your email address will not be published.