פיתוי

ארזתי את לאס וגאס בזמן אכילת ארוחת צהריים. שימו לב שהדבר הראשון שנכנס למזוודה שלי הם העקבים שלי. לכל סוג של טיול / מקום / אירוע / יום אחר הדבר הראשון שאני אורז הוא בגדי ג’רזי ויאריאל הריצה שלי. וגאס הוא המיקום היחיד בו אני אפילו לא טורח להאמין שאני הולך לרוץ ג’רזי מנצ’סטר יונייטד – בטוח שזה שטח פתוח רחב עם שטח לשוטט, עם זאת שלפוחיות (ראו עקבים שהוזכרו לעיל) כמו גם אריזת פחמימות וודקה לא מייצרים ריצה נעימה.

אכלתי בר לונה, תפוח כמו גם כמה צ’יפס בכונן כך שלא הייתי רעב לארוחת ערב. החלטנו לדלג על ארוחת הערב שכולם יחד יהיה רעיון גרוע. מילאתי ​​מרק עגבניות מלוח כמו גם קרקרים כדי לספוג אותו.
הסרטונים האחרונים שלי

סקירת ספרי עפר אמריקאית
סקירת ספרי עפר אמריקאית

עוד סירטונים

0 שניות של 12 דקות, 7 שניות

הבא בתור
ספר זיכרונות של ג’סיקה סימפסון – סקירת ספרים פתוחים
06:05

לחיות
00:00
08:21
12:07

אני נצרך בצלחת הסלט. זו הצלחת הכי מגניבה שראיתי אי פעם – סוג של כיכר מעוגלת עם עומק נהדר לאוכל

לא עשיתי את הציפורניים שלי לפני הטיול אז הת’ר הייתה צריכה לסייע לי בזה. חיפשתי ג’רזי רומא צבע מתכת אקדח נהדר כמו גם זה מושלם! זה נקרא Steel-Her Heart מאת רבלון.

היו לנו כיף.

כל מה שאני זכור מהלילה מתעורר על ידי דפיקה חזקה בדלת בשעה 6 בבוקר. למרבה המזל לא היה זה מייק טייסון שחיפש את הנמר שלו. החמרמורת

מתברר שתהית הזמינה פיצה כשחזרנו לחדר. לקח לי בערך 9 דקות להבין את זה, 43 דקות לנסות כמו גם להעיר אותה לפני שסיפקתי, 12 דקות לגלות את הארנקים/הכסף שלנו לפני שהבנתי שאוכל לשלם את זה לחלל כמו גם 2 שניות לקחת התמונה הזאת.

הזרוע שלי כואבת כמו שאני לא מבין למה.

נתראה מאוחר יותר!

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

ארזתי את לאס וגאס בזמן אכילת ארוחת צהריים. שימו לב שהדבר הראשון שנכנס למזוודה שלי הם העקבים שלי. לכל סוג של טיול / מקום / אירוע / יום אחר הדבר הראשון שאני אורז הוא בגדי ג’רזי ויאריאל הריצה שלי. וגאס הוא המיקום היחיד בו אני אפילו לא טורח להאמין שאני הולך לרוץ ג’רזי מנצ’סטר יונייטד…

Leave a Reply

Your email address will not be published.