שאל עובדה של חלק 6 מוניקני

: בטטה היא גולת הכותרת של כל ארוחה שהיא חלק ממנה.

לא אכפת לי שתכין המבורגרים של טורקיה על מנהל העבודה ותעלה אותם עם בצל בגריל …
הסרטונים החדשים ביותר שלי

ביקורת ספר לא שגרתית וסקירת נטפליקס
סקירה של סדרת הספרים והנטפליקס ג’רזי נבחרת מקסיקו בכדורגל – לא שגרתיים. האזנה טובה – ספר, פודקאסט וסדרת ביקורת ביתי חזותית.

עוד סירטונים

0 שניות של 7 דקות, 28 שניות

הבא בתור
מסיכת פנים לריצה או הליכה מחוץ לטיפים
07:15

לחיות
00:00
08:21
07:28

צ’יפס הבטטה הם מלכת המלך!

אבל, תקראו את ה- Wambulance כי עכשיו הבטן שלי כואבת מכל האוכל הטוב הזה, אני מניח שיכול להיות יותר מדי דבר טוב? למעט כשזה נוגע ל- Fro-Yo.

שאל חלק מוניקני 6:

אם יש לך שאלה עבורי דוא”ל אליה כדי לרחף את ה- gmail.com

אקראי – בן שלח לי את הרשימה הזו ללא פרובוקציה אמש. יתכן שהוא השתתף ב”רוטב “.

עשרת הסיבות המובילות של בן להתחתן עם בלוגר חי בריא:

10. תמיד תדעו את הדבר האחרון שג’יליאן מייקלס הניב. 9. הבית יהיה מלא במאכלים יוצאי דופן ומעניינים (כמו נבטי ברסל קלויים) שלעולם לא הייתם עושים בעצמכם. 8. היא תלבש המון סטרץ ‘בצורה של מכנסי ריצה או יוגה. 7. אתה תהיה בריא יותר פשוט על ידי אוסמוזה. 6. חשיפה מתמדת למסעדות חדשות כמו וייטנאמית, קוריאנית, הודית, צמחונית, טבעונית, גולמית וכו ‘. 5. אספקה ​​יציבה של מדברי יוגורט קפואים ושוקולד מריר. 4. בזמן שהם מנסים ברציפות לשפר את גופם, תוכלו לקצור את היתרונות של התרגיל שלהם. 3. מיקומי נסיעות מעניינים למרתונים, כנסים ופסגות. 2. כמויות אנרגיה ג’רזי אטאלנטה מדהימות עבור כל פעילויות היום. 1. הם מחפשים ברציפות דרכים לשפר את עצמם.

מוניקה מאוד מיוחדת בהיותה בלוגרית בריאות מקסיקנית מכיוון שהיא מאוד מבינה את הצרכים ג’רזי נבחרת שווייץ בכדורגל שלי לשתות, לאכול סטייק וללבוש סומבררו. אבל היא אף פעם לא מוותרת על הניסיון להפוך אותי לבריאה יותר (גם אם זה פשוט כדי שלא אמות לפניה). אני תמיד ממליץ על נשים ספרדיות מכיוון שיש להן מקום מיוחד בליבם לגברים שלהן, וראשי אדום מכיוון שדם שלהם אכן עולה באש (זה מה שהופך את שיערם לאדום). על גס בכל רחבי העולם צריך לחטוף את חניני הבלוגים האלה. אני שיכור.

אני לא יודע אם עלי להיות מחמיא או נבוך …

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

: בטטה היא גולת הכותרת של כל ארוחה שהיא חלק ממנה. לא אכפת לי שתכין המבורגרים של טורקיה על מנהל העבודה ותעלה אותם עם בצל בגריל … הסרטונים החדשים ביותר שלי ביקורת ספר לא שגרתית וסקירת נטפליקס סקירה של סדרת הספרים והנטפליקס ג’רזי נבחרת מקסיקו בכדורגל – לא שגרתיים. האזנה טובה – ספר, פודקאסט וסדרת…

Leave a Reply

Your email address will not be published.