הודעה לשכונה שלנו

משתמשי Fitbit היקרים,

מכיוון שאנשים ברחבי העולם ממשיכים למצוא יחד להפגנה כמו גם לדרוש סיום לעוולות גזעיות, רציתי לקחת רגע לחלוק בדיוק איך פיטביט מגיב כמו גם לעמוד עם הקהילה השחורה.

אין שום סיבה לגזענות המערכתית שלקחה את חייהם של ג’ורג ‘פלויד כמו גם רבים אחרים לפניו. אני שבור לב מרציחות חסרות טעם האלה. אירועים אלה הובילו למספר שיחות אמיתיות עם העובדים השחורים שלנו, הקשיבו לרגשותיהם כמו גם לתגובות לאירועים האחרונים, כמו גם לגלות בדיוק כיצד אנו יכולים לתמוך בהם בצורה טובה יותר ג’רזי קאווסאקי פרונטלה כמו גם לקהילה השחורה.

אבל העבודה אינה שלהם לעשות. זה שלנו. כמו גם Fitbit מוקדש להיות חלק מאותו שינוי. לא רק עם מילים, אולם עם פעולות משמעותיות הן בעסק שלנו והן בקהילה שלנו.

במשך 13 השנים האחרונות, הכלל לא רק היה עמוד חיוני במטרה שלנו להפוך את העולם לבריא יותר, זה היה חלק מהתרבות העסקית שלנו. זה לא מספיק. אז באופן פנימי, אנו משקיעים הרבה יותר בייצור כוח עבודה מגוון על ידי התמקדות בהכללה, כמו גם בשיפור ההגעה לגיוס מיומנות שחורה כמו גם בתוכניות חונכות. ברחבי החברה – מפרסום כמו גם מוצר למחקר למחקר כמו גם פיתוח – אנו נוקטים בצעדים שמבטיחים שאנחנו הרבה יותר טובים להגיע, לייצג כמו גם לשמוע את הצרכים של כל אנשי הצבע.

כמו כן, נתחיל לנהוג במשרות מחקר מחקריות העוסקות בתנאי בריאות ובריאות המשפיעים באופן לא פרופורציונאלי על אנשים שחורים באופן ספציפי, כולל COVID-19. אנו נשתמש בפלטפורמה העולמית שלנו כדי להדגיש את הבריאות והבריאות השחורה כמו גם מנהיגי כושר גופני, להעלות את קולם וכן לייצג את המגוון של המשתמשים שלנו. כמו גם נמשיך לתמוך בארגונים המגיבים כמו גם מגנים על אנשים שחורים, כולל תרומות לארגונים, בנוסף למעורבות מחודשת בתוכניות המניעות יזמות שחורה כמו גם אינטראקציה בטכנולוגיה.

אני מבין שזה לא מספיק, עם זאת אני מקווה שהמחויבות המתמשכת שלנו תסייע לייצר שינוי מזמן שמסייע לאנשים שחורים להרגיש בטוחים, להיות ג’רזי סאנפרס הירושימה בעלי שוויון, כמו גם לחיים מקוונים ומאושרים יותר.

לבסוף, לאלו מכם שנלחמים בשינוי, לאלה הפוגעים, לעובדים שלנו, כמו גם במיוחד לקהילה השחורה: אתם לא לבד. אנחנו עומדים איתך.

ג’יימס פארק, מנכ”ל ומייסד משותף

מידע זה מיועד לתפקודים אקדמיים בלבד, כמו גם לא נועד כתחליף לאבחון או טיפול רפואי. אתה לא צריך להשתמש במידע זה כדי לאבחן או לטפל בבעיה או במצב בריאותי ובריאות. בדוק תמיד עם הרופא שלך לפני ששינוי הדיאטה שלך, שינוי הרגלי השינה שלך, נטילת תוספי מזון או התחלת שגרת כושר גופנית חדשה.

ג’יימס פארק

מייסד שותף של Fitbit ג’יימס פארק שימש כיו”ר מכיוון שמאי 2015, כחבר הדירקטוריון מכיוון שמרץ 2007, כמו גם הנשיא כמו גם המנכ”ל בגלל ספטמבר 2007. כשהתחילו את החברה, פארק כמו גם מייסד שותף עמיתו אריק פרידמן יצא לייצר גשש פעילות אינטואיטיבי על ידי שילוב חיישנים עם תוכנה. כיום, Fitbit היא המובילה בתחום הבריאות והבריאות הקשורים כמו גם בקטגוריית הכושר הגופני, ג’רזי בורוסיה מנשנגלדבך כמו גם פארק ממשיכה להתמקד בפיתוח חדשנות גאונית כדי לספק תובנות עמוקות יותר, הרבה יותר ניתנות לפעולה, כדי לסייע לאנשים של Fitbit לשפר את בריאותם.

משתמשי Fitbit היקרים, מכיוון שאנשים ברחבי העולם ממשיכים למצוא יחד להפגנה כמו גם לדרוש סיום לעוולות גזעיות, רציתי לקחת רגע לחלוק בדיוק איך פיטביט מגיב כמו גם לעמוד עם הקהילה השחורה. אין שום סיבה לגזענות המערכתית שלקחה את חייהם של ג’ורג ‘פלויד כמו גם רבים אחרים לפניו. אני שבור לב מרציחות חסרות טעם האלה. אירועים…

Leave a Reply

Your email address will not be published.