אני אוהב אגוזים

פשוט לא בסקון המאפין שלי

הבוקר ביצענו בן ואני ריצה/הליכה של 20 דקות לשבוע השלישי שלו לספה ל -5K. לקוראים החדשים שלי ג’רזי נבחרת ספרד בכדורגל – בעלי בן, לאחרונה קיבל החלטה שהוא רוצה להתחיל לרוץ. אני מניח שנהנתי ממני לרוץ 3 מרתונים וחבורה של חצי מרתונים סוף סוף התחככה עליו!
הסרטונים הכי עכשוויים שלי

יום אימוני מרתון 6
יום אימוני מרתון 6. הפעלת עדכון הבלוג.

עוד סירטונים

0 שניות של דקה, 19 שניות

הבא בתור
אימון ג’רזי יוקוהמה מרינוס ליבה עומד על 4 דקות לרצים
04:31

לחיות
00:00
08:21
01:19

אז אני מאמן אותו לקו הסיום 5K!

לאחרונה קיבלנו שובר בדואר לסקונה חינם מהמאפייה המקומית האהובה עלינו. למרות שהודיתי אמש בפחמימות שלי, לא יכולתי לדחות סקונה חינם. בן קיבל סקונה של צ’דר בייקון וקיבלתי אגוז בננה.

להגנתי לא הייתי במאפייה הזו בהתחשב באוקטובר!

זיווגתי את זה עם כמה ביצים בתקווה שהחלבון יעזור לעצור פוסט סוכר סוכר * הסיבה שאפילו ציינתי שאכילת טונות של פחמימות אתמול היא מכיוון שאני יכול להרגיש את ההבדל בהתחשב בכך שאכלתי הרבה יותר חלבון. העמסת הפחמימות של אתמול לא הרגישה טוב ואני יכול לדעת ג’רזי גרמיו שהגוף שלי מסתדר טוב יותר עם הרבה יותר חלבון ושומן. בצד החמישי בצד, אני חוזר על העגלה הפרו-טין בהקדם האפשרי!

סקון אגוז הבננה היה פשוט בסדר. אני לא חושב שאני אוהב אגוזים בסקון המאפין שלי (TWSS?).

בדרך כלל אני חושב על סקונס כיבשים מאוד, אבל אלה מהמאפייה הזו לחים ומאפין מאוד. www.nataliedee.com שאלה: סקון או מאפין או בוריטו ארוחת בוקר?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק

פשוט לא בסקון המאפין שלי הבוקר ביצענו בן ואני ריצה/הליכה של 20 דקות לשבוע השלישי שלו לספה ל -5K. לקוראים החדשים שלי ג’רזי נבחרת ספרד בכדורגל – בעלי בן, לאחרונה קיבל החלטה שהוא רוצה להתחיל לרוץ. אני מניח שנהנתי ממני לרוץ 3 מרתונים וחבורה של חצי מרתונים סוף סוף התחככה עליו! הסרטונים הכי עכשוויים שלי…

Leave a Reply

Your email address will not be published.