פיצול במאבק לאחדות לוחמי MMA

לחלק הטוב יותר של עורך הדין של עשור, רוב מייסי, דוחף נוף עבודה שוויוני הרבה יותר עבור ספורטאי MMA מקצועי באמצעות איגוד לוחמי אומנויות הלחימה המעורבים. מאמציו של מייזי כללו לובי לרפורמה בחקיקה ממלכתית, רפורמה בחקיקה פדרלית, טענה נגד אמון נגד המקדם הגדול ביותר של הספורט ויצירת מודעות קולית לתנאים החוזיים הנוכחיים עבור הספורטאים.

בעקבות המכירה שדווחו לאחרונה על 4 מיליארד דולר של ה- UFC, אחרים נכנסים לתמהיל.

אתמול נחשף כי ניו יורק Lawfirm Lichte

אנו עורכי דין עובדים עם ניסיון משולב של 40 שנה המייצגים איגודים ואנשים המבקשים לארגן איגודים … איננו קשורים למאמצי העבר לאיחוד לוחמי UFC. אנו מאמינים כי לגליזציה בניו יורק, יחד עם הצמיחה הנפוצה בפופולריות וברווחים של ה- UFC בשנים האחרונות, ומכירה אחרונה של ה- UFC, מציגים הזדמנות מיוחדת לספורטאים של UFC להצטרף יחד וליצור איחוד או עמותה יביא אותם לשווה לספורטאים מקצועיים אחרים המתמודדים בליגות ספורט מרכזיות, הן כלכלית והן מבחינת ההשפעה שיש להם על אופן הפעולה של הספורט שלהם והספורטאים שלה מטופלים.

היום, כפי שפורסם לראשונה על ידי מארק ריימונדי של MMAFighting, ג’רזי אורווה רד דיימונדס ארגון נוסף הושק במטרה לארגון לוחמים. איגוד הלוחמים המקצועיים השיק את אתר האינטרנט שלהם וטוויטר ניהל ומתאר כדלקמן:

מבחינה היסטורית, הבעלים ניצלו את הספורטאים עד שיצרו אגודה מאוחדת כדי להילחם בדרכיהם החמדניות של הבעלים. היסטוריית הספורט המקצועית מראה כיצד הקמת עמותה לתנאי תעסוקה לעסוק באופן קולקטיבי הגבירה באופן דרמטי את הפיצויים ותנאי העבודה של חברות מאורגנת. עמותות אלה עזרו לשחקנים כלכלית ונתנו להם שליטה על הקריירה שלהם ועל חייהם לאחר שסיימו את התחרות. שירות ה- MMA הוא ענף מיליארד דולר בו כל הלוחמים, אפילו אלה שבראש, מקבלים רק חלק ממה שמגיע להם.

זה ימשיך ללא בדיקה עד שיש חזית אחידה מצד הלוחמים בקנייה כדי לפלס את מגרש המשחקים ולעצור את אלה שבצמרת לנצל את הלוחמים באוקטגון. זכרו – הלוחמים מייצרים את ההכנסות.

איפה כל זה משאיר את הלוחמים? כנראה מקוטע ומבולבל.

ראשית, נראה כי לקבוצות המתחרות יש מעידות שונות. ה- MMAFA מבקש להקים עמותה ואילו לחוק החוק של ניו יורק ול- PFA יש איחוד בראש. הכתב ג’ון נאש עשה עבודה טובה בתיאור ההבדל במאמר זה לשנת 2015.

מכיוון שהמאבק לארגון תופס סולידריות יהיה המפתח. כל הארגונים צריכים לזכור אותה מטרה שהיא שיפור התנאים ללוחמים. לוחמים חייבים להיות בעלי בחירה בסיסית, האם הם רוצים לקבל ייצוג קולקטיבי או לא? אם כן חייב להיות ארגון אחד המדבר עבורם. פוליטיקה של אוהל גדול. אגואים, אג’נדות אישיות ולחימה אסור למלא תפקיד. על כל בעלי העניין להגיע לאותו עמוד כדי לוודא שהייצוג הטוב ביותר של תחומי העניין של הלוחמים ובתקווה המאמצים לעשות זאת מתרחשים מאחורי הקלעים.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

נציב האתלטיקה האמריקני קורא לאקט של עלי להביא ל- Mmaseptember 1, 2021 עם 2 הערות
ביצוע משקל, בטיחות קרב והימנעות מ- TrageDymay 7, ג’רזי קורינתיאנס 2013 “מחקרי ג’רזי ארסנל בטיחות”
איגוד לוחמי האומנויות הזוגיות המעורבות עתירה לחוק ALI ExpitsionJanuary 12, 2016

לחלק הטוב יותר של עורך הדין של עשור, רוב מייסי, דוחף נוף עבודה שוויוני הרבה יותר עבור ספורטאי MMA מקצועי באמצעות איגוד לוחמי אומנויות הלחימה המעורבים. מאמציו של מייזי כללו לובי לרפורמה בחקיקה ממלכתית, רפורמה בחקיקה פדרלית, טענה נגד אמון נגד המקדם הגדול ביותר של הספורט ויצירת מודעות קולית לתנאים החוזיים הנוכחיים עבור הספורטאים. בעקבות…

Leave a Reply

Your email address will not be published.